O nas

Co to takiego STACJA FRAJDA?

Stacja Frajda to miejsce stworzone z marzeń – marzeń mamy dwóch chłopców, która lubi spędzać czas z dziećmi, a nie obok nich. To miejsce stworzone dla rodzin, przestrzeń dla małych i dużych. Stacja Frajda to sala zabaw z salkami przeznaczonymi na warsztaty, zajęcia sportowe czy urodziny, a przy tym kawiarnia kusząca aromatem kawy i domowego ciasta.

 

Stacja Frajda Zaprasza

Kim jest zespół STACJI FRAJDA?

To zlepek osobowości, charakterów i marzeń. Każda z nas wnosi coś ze sobą i to jest w tym zespole najlepsze!
Większość to mamy, kobiety z pasją, hobby, własnymi marzenia, które choć po trochu staramy się realizować właśnie tutaj.

Małymi krokami idziemy naprzód. Nasz sukces to zespół Stacji Frajda oraz stali klienci, którzy nas docenili i którzy lubią u nas i z nami spędzać czas. Zależy nam na własnych pomysłach i inicjatywach, nie chcemy kopiować rozwiązań z innych podobnych miejsc. Dzieci szybko się nudzą, więc mowa tu o bardzo wymagających klientach. Zaskoczyć ich – to dopiero jest wyzwanie!

Zespół

Ania

Ania

manager sali

Dziewczyna od zadań specjalnych. Zawsze uśmiechnięta, służy pomocą i odpowiedzią na każde Państwa pytanie. Inicjatorka wielu wydarzeń, które tworzą atmosferę we Frajdzie. Mama młodego mężczyzny, który często testuje nasze warsztaty.
Magda

Magda

kawiarnia

Wszystkie nowe smaki kaw, koktajli czy sezonowych herbat to dzieło naszej Magdy. Bacznie pilnuje, aby nasza kawiarenka od wejścia kusiła słodkim co nieco. A prywatnie mama słodkiej blondyneczki.
Magdalena

Magdalena

animator

Wciąż zaskakuje nas swoimi pomysłami. Mama dwójki cudownych rozrabiaków, która we Frajdzie w czasie zajęć Mama i ja wspólnie z dziećmi odkrywa świat. Każde urodziny z jej udziałem są niezapomniane.
Małgosia

Małgosia

kawiarnia

Bardzo ciepła, sympatyczna mama, która uwierzyła w nasze szalone pomysły i co więcej – realizuje je razem z nami. Zaparzy pyszną kawę i skusi na domowe ciacho. Prywatnie mama 2 wspaniałych dzieciaków.
Renata

Renata

sala zabaw/kawiarnia

Wulkan energii i uśmiechu. Razem z nami realizuje swoje marzenia. Wspaniała florystka, wykorzystuje swój artystyczny dryg i upiększa nam stoliki bukietami. Prowadzi dla nas warsztat biżuteryjny dla małych elegantek.

Maja

Maja

sala zabaw – animator

Zwariowana, uśmiechnięta i przede wszystkim kocha dzieci i to z wzajemnością. To Maja jest autorka wszystkich pięknych, pamiątkowych plakatów z urodzinowych imprez. Uśmiech towarzyszy jej przez cały dzień co udziela się nam wszystkim.
Tatiana

Tatiana

sala zabaw

Nasza wspólna przygoda zaczęła się od zajęć jogi. Dobra energia tak jej się spodobała, że została z nami i dzieli się nią z nami każdego dnia. Perfekcyjna pani domu i kochająca mama, która wspiera nas w zwariowanych pomysłach.
Ola

Ola

sala zabaw – animator

Zawodowa harcerka, przesympatyczna i uśmiechnięta – ale jak trzeba to szybko ustawia dzieci w szeregu. O dziwo wszystkie dzieciaki są zachwycone harcerskim drygiem, grami zespołowymi czy piosenkami jakich uczy ich Ola. Jest niezastąpiona w czasie turnusów wakacyjnych jako opiekun.

Ania

Ania

sala zabaw

Młoda osoba, która ma już duże doświadczenie w pracy z dziećmi. We Frajdzie przekłada teorię w praktykę. Bardzo ciepła, uśmiechnięta osoba, lubiana przez dzieci.
Agata

Agata

sala zabaw

Nasz najmłodszy opiekun, ale już zdążyła zaskarbić sobie serca niejednej małej księżniczki. Pełna zapału i uśmiechu razem z dziećmi bawi się w czasie urodzin.

Zapraszamy codziennie od 11:00 do 19:00

Napisz do nas!

10 + 13 =

Informacje

Stacja FRAJDA to miejsce przyjazne dzieciom i ich rodzicom. Kawiarnia, sala zabaw oraz inspirujące warsztaty i zajęcia dla dzieci i dorosłych.

Adres: ul. Handlowa 27 Legionowo

Telefon: 886 877 507

Otwarte: Codziennie 11:00–19:00

Stacja Frajda

ul. Handlowa 27 Legionowo

Otwarte: Codziennie 11:00–19:00

Telefon: 886 877 507

Pin It on Pinterest

Share This