O nas

Co to takiego STACJA FRAJDA?

Stacja Frajda to miejsce stworzone z marzeń – marzeń mamy dwóch chłopców, która lubi spędzać czas z dziećmi, a nie obok nich. To miejsce stworzone dla rodzin, przestrzeń dla małych i dużych. Stacja Frajda to sala zabaw z salkami przeznaczonymi na warsztaty, zajęcia sportowe czy urodziny, a przy tym kawiarnia kusząca aromatem kawy i domowego ciasta.

Stacja Frajda Zaprasza

Kim jest zespół STACJI FRAJDA?

To zlepek osobowości, charakterów i marzeń. Każdy z nas wnosi coś ze sobą i to jest w tym zespole najlepsze!
Większość to mamy, kobiety z pasją, hobby, własnymi marzenia, które choć po trochu staramy się realizować właśnie tutaj.

Małymi krokami idziemy naprzód. Nasz sukces to zespół Stacji Frajda oraz stali klienci, którzy nas docenili i którzy lubią u nas i z nami spędzać czas. Zależy nam na własnych pomysłach i inicjatywach, nie chcemy kopiować rozwiązań z innych podobnych miejsc. Dzieci szybko się nudzą, więc mowa tu o bardzo wymagających klientach. Zaskoczyć ich – to dopiero jest wyzwanie!

Zespół

Magdalena

Magdalena

animator

Wciąż zaskakuje nas swoimi pomysłami. Mama dwójki cudownych rozrabiaków, która we Frajdzie w czasie zajęć Mama i ja wspólnie z dziećmi odkrywa świat. Każde urodziny z jej udziałem są niezapomniane.
Agata

Agata

animator

Osoba bez której „Frajda” popadłaby w marazm. Potrafi rozweselić największego ponuraka. Urodziny z nią to gwarancja dobrej zabawy!

Ola

Ola

animator

Młoda i bardzo zaangażowana animatorka która uczyła się od najlepszej z nas Magdaleny. Zabawa z dziećmi to jej pasja! 

Oskar

Oskar

Złota rączka

Hardkorowy komputerowiec który prowadzi zajęcia dla dzieci. Programowanie i wszelkie cyfrowe sprawy nie stanowią dla niego problemu. Czasami podaje też lody.

Karolina

Karolina

animator

Energniczna mama dwójki wspaniałych dziewczynek. Doświadczenia nabierała w boju jak każda mama. Potrafi zrobić coś z niczego jak MacGyver!

Eliza

Eliza

Szef wszystkich szefów

Człowiek enigma trzymający twardą ręką porządek. 

Milena

Milena

animator

Studentka kryminologii i przyszła pani detektyw. Skupiona i pełna pasji w tym co robi. Posiada wspaniałe podejście do dzieci i duży talent plastyczny!

Zapraszamy codziennie od 11:00 do 19:00

Napisz do nas!

4 + 7 =

Kontaktując się z Stacją Frajda wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu kontaktu zwrotnego. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Informacje

Stacja FRAJDA to miejsce przyjazne dzieciom i ich rodzicom. Kawiarnia, sala zabaw oraz inspirujące warsztaty i zajęcia dla dzieci i dorosłych.

Adres: ul. Handlowa 27 Legionowo

Telefon: 886 877 507

Otwarte: Codziennie 11:00–19:00

Stacja Frajda

ul. Handlowa 27 Legionowo

Otwarte: Codziennie 11:00–19:00

Telefon: 886 877 507

Share This